Máme připraveny poptávky z Vašeho oboru
Nyní 0 Kč paušální poplatek (platí do 21. 4. 2024)
Dalších 120 poptávek pro Vaši firmu. Zanechte nám Váš kontakt.

Poptávky z kategorie: Telefonní ústředny a sítě

    Nalezeno 1 138 poptávek
Za poslední týden 7 poptávek
Za poslední měsíc 23 poptávek
Za poslední rok 269 poptávek

Magazín Poptávky.cz

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je dodávka systému wi-fi - Redundantní zdroje 1VCD 250W PS - SFP+ to SFP+ 1m kabely DAC - SFP+ to SFP+ 3m kabely DAC - SFP+ tranceiver 10GBASE multirate, LC duplex,HP compatibilní Lokalita: - okres Brno Termín pro podání nabídek: -...

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je dodání síťových komponentů Lokalita: - okres Hradec Králové Termín pro podání nabídek: - 29. 4. 2024 do 14:00 hodin

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je poskytování služby - propojení ústředního inspektorátu zadavatele s jeho pobočkami pomocí IP sítě, a to v souladu se zadávací dokumentací. Lokalita: - Česká republika Termín pro podání nabídek: - 03. 05. 2024 v 09:00 hodjn

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a implementace komplexu IT řešení pro centrum digitální genomiky (CeDiGe), které umožní zrychlení, zefektivnění a zlepšení dosavadní organizace činností a procesů zadavatele s ohledem na zvýšení počtu zpracovávaných vzorků, plánovano...

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je konektivita na ZŠ - dodávky, které spočívají v dodání nového HW zařízení a SW aplikací, které umožní zajištění vnitřní konektivity v prostorách Základní školy Lokalita: - okres Cheb Termín pro podání nabídek: - 21.05.2024 v hodin

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je dodávka systému wi-fi - Redundantní zdroje 1VCD 250W PS - SFP+ to SFP+ 1m kabely DAC - SFP+ to SFP+ 3m kabely DAC - SFP+ tranceiver 10GBASE multirate, LC duplex,HP compatibilní Lokalita: - okres Brno Termín pro podání nabídek: -...

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je dodání ICT - správa aktivních prvků Lokalita: - okres Zlín Termín pro podání nabídek: - 30.4.24 v 10:00 hodin

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je nákup switch - 5portový gigabitový inteligentní switch Omada s 1 giga portem PoE++ in a 4 PoE+ out SG2005P-PD - Switch, 5× GbE RJ-45, 4× PoE+ výstup 802.3af/at, 1× PoE++ vstup 802.3af/at/bt, 10Gbps, 7,4Mpps, management, bílý , Kapacita swi...

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je dodávka a implementace redundantního úložiště pro datové centrum SMZ - Pole musí být vybaveno licencemi pro všechny dostupné funkce systému (jsou-li licencovány) a to pro maximální dosažitelnou kapacitu RAW nabízeného modelu - Zejména se jedná o...

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je nákup AP Mikrotik - Poptáváme nákup nového zařízení - 22 ks – Mikrotik RB4011iGS+RM - Standardní záruka na 2 roky Lokalita: - okres Hlavní město Praha Termín pro podání nabídek: - 17. 04. 2024 v 10:00 hodin

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služby servisní podpory síťových zařízení FortiNet a software pro jejich správu Lokalita: - Česká republika Termín pro podání nabídek: - 24. 04. 2024 v 09:00 hodin

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je dodání routerů 5G - Router 5G UF31-554AE - Router 5G UR75-504AE-P-W2 Lokalita: - okres Hlavní město Praha Termín pro podání nabídek: - 18. 04. 2024 v 10:00 hodin

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb podpory a údržby síťové infrastruktury Lokalita: - okres Hlavní město Praha Termín pro podání nabídek: - 16.04.2024 v 10:00 hodin

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je dodávka síťové technologie a konfigurace pro potřeby telematických zařízení - konfigurace na úseku dálnice s provozovaným systémem konkrétního typu telematického zařízení – v případě, že dochází k doplnění lokalit konkrétního typu telematického zaří...

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je dodávka kreditů pro bezpečnostní řešení New Generation Firewall System VM-Series, CN-Series a poskytnutí podpory, údržby, upgrade pro řešení Palo Alto Networks NGFW za účelem zabezpečení a ochrany dat v datové síti - 1. Dodání 200 ks softwarových k...

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je dodání aktivních síťových prvků ICT – switch - fibre channel - full duplex - brocade Lokalita: - okres Hlavní město Praha Termín pro podání nabídek: - 22. 04. 2024 v 09:00 hodin

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je obnova datových úložišť - LBL,REG,EMFP,E10J - 1 403-BCPE 32Gb FC Type-B 8 Port Dual Controller - 1 492-BDCW 2X SFP+, FC32, 32GB - 1 492-BDCW 2X SFP+, FC32, 32GB Lokalita: - okres Zlín Termín pro podání nabídek: - 17.4.24 ve 14:00 ho...

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je doplnění prvků vnitřní sítě - 1) Next Generation Firewall (2 ks) - 2) Platforma pro logování a reporting (1 ks) - 3) Web Application Firewal (1 ks) - 4) Síťová detekce bezpečnostních hrozeb (1 ks) - 5) Systém pro správu privilegovaných účtů (1 k...

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je zajišťování údržby a servisní podpory, včetně monitoringu, vzdálené správy a oprav, výměny komponent, stávajícího primárního datového úložiště NetApp FAS8200 po dobu 12 měsíců od podpisu smlouvy - Datové úložiště je instalováno ve dvou technických m...

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je dodání, implementace a údržba systému pro bezpečnostní monitoring a analýzu síťových událostí Lokalita: - okres Hlavní město Praha Termín pro podání nabídek: - 03.05.2024 v 10.00 hodin

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 537 126 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2024 | všechna práva vyhrazena