Často kladené dotazy

Jak funguje služba Poptávky.cz?

Projekt Poptávky.cz sdružuje 96 332 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Jak mohu získat zakázky?

Pro získání zakázek se registrujte do systému jako dodavatel. Registraci provedete tady. Následně můžete v systému snadno vyhledat poptávku, kterou chcete realizovat.

Kolik to stojí?

Firmy platí paušální platbu za zrealizovanou zakázku ve výši 700, 2 000 a 3 000 Kč, zakázky do 5 tis. Kč hodnoty jsou ZDARMA. Za tímto účelem si předplatí období částkou ve výši 10 000 Kč, ze které se platby za realizaci zakázky odečítají. Uhrazené předplatné má neomezenou platnost. Službu je možné také objednat na časové období 12 měsíců.

Jak si mohu nastavit zasílání poptávek?

Profil cílení poptávek lze nastavit na obor, klíčová slova a dále region až na úroveň okresu. Filtrovat lze také na konkrétní poptávkový systém.

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 570 914 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2024 | všechna práva vyhrazena