Jak fungujeme

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje poptávky a veřejné zakázky na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR ePoptávka.cz, AAApoptávka.cz a ÚředníNástěnka.cz.

Výhody

  1. Příležitosti každý den – Každý pracovní den zařadíme stovky nových poptávek a veřejných zakázek.
  2. Monitorovací jednička na trhu – Monitorujeme více než 70 % obchodních příležitostí z českého internetu.
  3. Moderní pojetí služby – Platba až za realizaci zakázky, žádné jiné poplatky nejsou potřeba.

Premium model

Služba rozlišuje dva základní tarify používání: Free a Premium. V obou režimech jsou poptávky a veřejné zakázky zasílány e-mailem z libovolného počtu oborů v kombinaci s klíčovými slovy podle profilu cílení firmy. Kontaktní údaje nejsou obsaženy v e-mailu, ale pro jejich získání je nutné si kontakt otevřít na webu poptávky.cz V režimu Free je počet zaslaných poptávek omezen v časovém období. V režimu Premium je počet zaslaných poptávek i otevřených kontaktů bez omezení.

Kolik to stojí?

Firmy platí paušální platbu za zrealizovanou zakázku ve výši 700, 2 000 a 3 000 Kč, zakázky do 5 tis. Kč hodnoty jsou ZDARMA. Za tímto účelem si předplatí období částkou ve výši 10 000 Kč, ze které se platby za realizaci zakázky odečítají. Uhrazené předplatné má neomezenou platnost. Za účelem identifikace realizovaných zakázek je firma vyzvána e-mailovou zprávou na začátku měsíce za proběhlý kalendářní měsíc k označení všech realizovaných zakázek a Provozovatel bude také telefonicky ověřovat stav realizací u poptávajících. Službu je možné také objednat na časové období 12 měsíců.

Provozovatel

Provozovatelem Poptávky.cz je společnost Business Aggregator s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349
Tel: +420 222 551 818
E-mail: info@poptavky.cz
pracovní doba 8 – 16:30 hod.

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 552 353 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2024 | všechna práva vyhrazena