Reference

Logo
Nedávno jsem realizoval první zakázku, kterou jsem získal díky službě Poptávky.cz. Poptávky dostávám pravidelně a většina je přímo z mého oboru. Jen kvůli nedostatku času nemohu realizovat více zakázek z poptávek, které mi chodí. Určitě budu využívat i nadále, protože se mi služba vyplatí.

Tomáš Foldyna
PETR INDUSTRIE MONTAGE s.r.o.

Logo
Chodí mi velké množství poptávek z mého oboru a je určitě z čeho vybírat. Určitě jsem se službou spokojený a vím, že po svátcích se budou nové zakázky určitě hodit!

Petr Břenek
Ganestra spol. s.r.o.

Logo
Koncept se mi velmi líbí. Dostáváme slušné množství poptávek z našeho oboru a určitě budeme chtít se službou pokračovat i nadále!

Richard Folprecht
KLEON Group s.r.o.

Logo
Službu využíváme aktivně, jako firma dostáváme cca do 10 relevantních poptávek měsíčně, které mohu využít v mém oboru. Vybírám si pouze ty zajímavé a na ty reaguji. Líbí se mi, že si mohu vybrat. Se službou jsem spokojený.

Tomáš Fridrich
Fridrich & Fridrich úklid s.r.o.

Ve svém oboru pracuji již 9 let. Jsem zaměřený na rozpočtářské práce a rozpočty ve stavebnictví, kde působím po celé ČR. Poptávky.cz využívám od května letošního roku, získal jsem zajímavé zakázky a určitě budu využívat i nadále. Celkově mohu službu doporučit.

Ing. Jaroslav Stolička
Rozpočtové práce, České budějovice

Podnikáme v oboru malířství a natěračství. Službu Poptavky.cz využíváme sice krátce, nicméně ihned po registraci nám začaly chodit zajímavé zakázky, týdně je to asi 12 zakázek. Určitě budeme Poptávky.cz využívat nadále, se službou mám zatím velmi dobré zkušenosti i cena za poskytování služeb této firmy je velice přijatelná.

Ing. Zdeněk Brabec
Malířské a natěračské práce, Duchcov okres Teplice

Specializuji se na rekonstrukční práce. Službu využívám od jara roku 2021 kdy mi do e-mailu chodí měsíčně 30–40 poptávek a díky nim jsem získal i větší zakázky k realizaci. Službu určitě doporučuji, cena za službu mi vyhovuje.

Jakub Řehoř
Rekonstrukční práce, Vrbičany okres Kladno

Působím na trhu již 10-tým rokem v oboru zámečnictví. S portálem Poptávky.cz spolupracuji od jara letošního roku, kdy mi chodí pravidelně zakázky do mého e-mailu. V průměru chodí 3–4 zakázky denně. Se službou jsem nadmíru spokojený a určitě budu využívat i nadále. Službu určitě doporučuji.

Milan Pišta
Zámečnictví, Bělá pod Bezdězem okres Mladá Boleslav

Týdně dostávám okolo 10 poptávek. Líbí se mi možnost výběru, kdy nemusím reagovat na všechny zaslané poptávky. Vybírám si pouze pokud mám volný čas pro jejich realizaci, nebo narazím na zajímavou poptávku, kterou bych chtěl realizovat.

Jan Pekárek
Elektroinstalační práce, Libčice nad Vltavou okres Praha západ

Další Reference

Hotel Kotyza
ubytování a pohostinství, www.kotyza.cz
Eurostřechy s.r.o.
pokrývačské práce, www.eurostrechy.cz
LS Counting s.r.o.
účetní kancelář, www.lscounting.cz
AZUS Březová s.r.o.
grafické studio, www.azus.cz
KOWA plus s.r.o.
klimatizace a tepelná čerpadla, www.kowaplus.cz
VYDRUS spol. s.r.o.
transport a spedice, www.vydrus.cz
PN Zahrady Lesy s.r.o.
zahradnické a lesnické práce, www.sekanitravype.cz
Libroten s.r.o.
vedení účetnictví a daňová evidence, www.libroten.cz
Tono CNC s.r.o.
CNC obrábění, www.tono-cnc.cz
MONTANEX a.s.
vydavatelství a nakladatelství, www.montanex.cz
Autojeřáby Jurkovič s.r.o.
jeřábnické práce a pronájem autojeřábů, www.autojeraby-jurkovic.cz
Elektromontáže Sýkora s.r.o.
elektromontážní práce, www.elektromontaze-sykora.cz
Mechanika Prostějov s.r.o.
stavební systémy a hliníkové konstrukce, www.mechanikapv.cz
Expres Podlahy s.r.o.
podlahové krytiny, www.exprespodlahy.cz

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 552 398 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2024 | všechna práva vyhrazena