Poptávka: oprava pračky Bosch WAU28T90BY, Předměřice nad Labem

Poptávám servis:

Popis: oprava pračky
Typ: Bosch WAU28T90BY
Specifikace: přestala prát, na displeji je chybový kód E36 - 10
Množství: 1 ks
Termín: 20. 9. 2023
Lokalita: Předměřice nad Labem
Cena: nabídněte

Profil poptávajícího: soukromá osoba z okresu Hradec Králové.

Děkuji za nabídky.
Chci kontakt na zákazníka

Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se.

Máme připraveny poptávky z Vašeho oboru
Nyní 0 Kč paušální poplatek (platí do 1. 10. 2023)
Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme zpět ohledně přístupu k této poptávce.

Podobné poptávky

Poptávám servis: Popis: oprava sušičky Electrolux Specifikace: suší nepravidelně Termín: kdykoliv Lokalita: Dnešice Cena: nabídněte Profil poptávajícího: soukromá osoba z okresu Plzeň-jih. Děkuji za nabídky.

Poptávám servis: Popis: oprava pračky Typ: Whirlpool AWO/D 41139f Specifikace: - při praní na 60°C se nedokončil proces a prádlo zůstalo v teplé vodě v bubnu - nejde už znovu spustit, takže to vypadá na nefunkční programátor Termín: kdykoliv Lokalita:

Sháním řemeslné práce: Popis: oprava elektrické trouby Fagor Specifikace: - pár vteřin po zapnutí samostatné el. trouby se ozvalo nějaké ťuknutí a celá trouba zhasla (vnitřní osvětlení i kontrolky) - pokud má trouba nějakou pojistku, zdá se, že vypadla - chystám vánoční p...

Poptávám servis: Popis: servis plynového hořáku u stříkací kabiny Termín: dle nabídky Lokalita: Abertamy Cena: nabídněte Profil poptávajícího: firma z okresu Karlovy Vary. Děkuji za nabídky.

Poptávám servis: Popis: oprava trouby Amica Specifikace: trouba přestává hřát, vypíná se Termín: ihned Lokalita: Praha Cena: nabídněte Profil poptávajícího: soukromá osoba z okresu Praha - hl. město. Děkuji za nabídky.

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 460 781 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2023 | všechna práva vyhrazena