Poptávám: servopohon Lovato NR230-00-314, 1 ks
Poptávám: topenářský materiál
Popis:
- sháním servopohon Lovato NR230-00-314 (230 V, 5 Nm, 140 s, 50 Hz, 7,5 W) nebo jeho rozměrově a funkčně kompatibilní náhradu
- určeno do kotelny
Množství/rozměr:
- 1 ks
Lokalita:
- Praha 10
Termín:
- dle dohody
Doplňující informace:
Chci kontakt na zákazníka
Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se.
Máme připraveny poptávky z Vašeho oboru
Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme zpět ohledně přístupu k této poptávce.
Podobné poptávky
Poptávám: stroje Popis: - sháním pákový motor 380V, 2.800 ot., 3 kW Množství: - 1 ks Lokalita: - Blučina Termín: - co nejdříve Doplňující informace: - pro šrotovník