Vaše schody s.r.o.

Efektivní schodišťová řešení

Potřebujete shody? V dnešním článku vám představíme společnost Vaše schody s.r.o., kteří se zabývají výrobou schodišť na míru již od roku 1996. Jejich schodiště se vyrábí z vysoce kvalitní konstrukční oceli o síle 3 mm. Konstrukci si lze vybrat v jakékoliv výšce a tvaru. Milimetrová přesnost zaručuje snadné obkládání, které zvládne každý.

Proč si vybrat právě Vaše schody s.r.o.?

Máte položené stropy? Znáte výšky budoucích podlah? Tak není co řešit – po krátké instalaci jsou schody připravené pro okamžité použití přesunu materiálu do patra bez strachu z jejich poškození. Navíc máte k dispozici padesáti letou záruku a garanci neomezené životnosti. Montáž schodů trvá cca 3 hodiny a ihned po montáži jsou plně využitelné. 

Výhodou ocelové konstrukce je její přesnost – nevyžaduje žádná další srovnávání jako to často bývá u betonové konstrukce. Zároveň jsou stabilní a slouží jako pevný opora pro obkladový materiál. Obložitelné je schodiště jakýmkoli materiálem – masiv, spárovka, vinyl, linoleum, plovoucí podlaha, Top–step systém, dlažba, koberec. Obklady sice nejsou součástí dodání, ale lze si zažádat o technické postupy pro svépomocný způsob obkladu nebo Vám případně společnost Vaše schody s.r.o., doporučí firmy, které by mohly Vaše schodiště obložit. Po obložení jsou schody naprosto tiché. 

My Vám pomůžeme nahoru...“

Kontaktní formulář

Vaše schody s.r.o.

  • Bílkova 855/19
  • Praha 1 11000
  • IČ: 07742282

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 460 781 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2023 | všechna práva vyhrazena