Bohumil Urban

Nástrojářství a zámečnictví

Pan Bohumil Urban je ve svém oboru profesionálem – díky zkušenostem čítajících více než 15 let Vám navázání spolupráce s ním otevře dveře k nabídce prací v širokém rozsahu strojírenství. Zabývá se nástrojářskou činností nebo strojním či stavebním zámečnictvím. Jeho pole působnosti začíná již v počátečním plánování návrhu projektu, pokračuje kompletní výrobou a finišuje nasazením výrobku, nebo uvedením stroje do provozu. Mezi jeho výrobky najdeme jak sofistikované sestavy, tak jednodušší stavební prvky jako jsou vrata, vrátka, zábradlí či ochozy.

V nástrojářství se pan Urban specializuje na konstrukce a výrobu nástrojů pro vstřikolisy. Na seznamu jeho dovedností najdeme i realizace 2D a 3D dokumentací dílů a také sestav nebo modelů pro EDM obrábění.

Další možnost spolupráce či podílení se na vývoji je z  oblasti nástrojů v souladu s jednoduchou výrobou a cenovou dostupností například formy pro lití slitin hliníku, tvarové vložky, tvarová jádra a strojní svařence

Součástí služeb jsou i konzultace k oboru, Pan Bohumil Urban je velmi zkušeným a přímým člověkem, který se snaží vycházet maximálně vstříc.

Kontaktní formulář

Bohumil Urban

  • K železnici 320
  • Praha-Běchovice, Běchovice 190 11
  • IČ: 75197006

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 369 062 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2022 | všechna práva vyhrazena