MgA. Eva Míčková

Restaurátorka MgA. Eva Míčková

V dnešním článku Vám představíme restaurátorku sochařských děl – MgA. Evu Míčkovou. Eva vystudovala Akademii výtvarného umění, obor Sochařství – restaurování výtvarných děl sochařských. V současné době pracuje i pro Národní muzeum se specializací v restaurování polychromovaných sochařských děl ze dřeva a nepolychromovaných sochařských děl z kamene, sádry a keramiky.

Restaurování – činnost záchrany a odborné opravy památek, uměleckých děl a starožitností, na kterých se podepsal zub času a dlouhá léta na dílo působily nejrůznější vlivy počasí. V některých případech se dílo dostalo do rukou člověka, který jej svou neodbornou prací poničil. V takovém případě je zapotřebí vyhledat odbornou pomoc – vhodného restaurátora, který dá dílo do pořádku, zachrání ho a vdechne památce či dílu opět život.

Když sochy znovu ožívají

Kontaktní formulář

Míčková Eva, MgA.

  • Sládkova 262/7
  • Praha 7, Bubeneč 170 00
  • IČ: 72554207

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 402 176 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2023 | všechna práva vyhrazena