Josef Kováč

Preciznost na prvním místě

Pokud již dlouho nemůžete najít kvalitního malíře a lakýrníka v okolí Čáslavi, máme pro Vás dobrou zprávu. Pan Josef Kováč vystudoval obor malíř a lakýrník na výbornou a v současné době se pyšní tříletou praxí. Ke své práci přistupuje zodpovědně a s nadšením.

Není totiž nic horšího než špatně odvedená malířská práce, nezodpovědný malíř a následné dohady o platbě, když nejste spokojení. Pro pana Kováče není nic překážkou a vždy se snaží zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. S prací mu pomáhá i jeho bratranec, který má v oboru šesti letou praxi a v mnohém se jako rodina doplňují. Pro pana Kováče není problém i drobná zednická práce, či štuk, aplikace novodobých nátěrových hmot nátěrem i stříkáním a tapetování.

Kontaktní formulář

Josef Kováč

  • Poboří 20
  • Plaňany 280 02
  • IČ: 10677089

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 335 817 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2022 | všechna práva vyhrazena