Petr Štěpánek

Obohaťte své bydlení kovovými prvky

Kvalitní materiál, zajímavý a moderní design, bezpečnost a spolehlivost. To vše jsou charakteristiky kovu. Trendy ve stavebnictví a bytovém designu se za poslední dobu velmi změnily. V katalogu můžete často vidět různé typy domů. Od domů inspirovaných průmyslovými prvky, honosné paláce nebo dřevostavby. Velmi populární jsou materiály jako je například dřevo, sklo nebo hliník. Pokud tyto materiály spojíte s kokovými prvky docílíte zajímavého a originálního designu. Nejen že kovové prvky vypadají skvěle, ale jsou také nenáročné na údržbu a budou vám sloužit desítky let.

Brána dělá dům

Když přijíždíte domů, nebo ke známému na návštěvu, jistě si jako první všimnete toho, jak vypadá okolí, venkovní prostředí a oplocení dané nemovitosti. Proto je potřeba si dát s výběrem brány záležet. Každá brána by měla být praktická, spolehlivá, bezpečná a estetická. Je důležité, aby zapadla do celého konceptu domu. Brány mohou být buď samonosné, s možností pojezdu nebo křídlové. Vyrábí se většinou na míru dle přání zákazníka. Někdo je náročný a jiný zase méně. Objednat si můžete pouze rám, ke kterému si zvolíte výplň z materiálů, které vám jsou blízké, nebo si bránu objednáte včetně výplně jako celek. Při výběru vhodného systému zavírání a otvírání hraje roli dostatečný prostor za vjezdem, pohodlí a také finance.

Stavební zámečnictví, je obor, ve kterém se klade velký důraz na odbornost a kvalitní montáž. Zámečnictví Štěpánek není žádným nováčkem.

Kontaktní formulář

Petr Štěpánek

  • Školní pěšina 5096
  • Chomutov 430 04
  • IČ: 10776753

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 369 066 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2022 | všechna práva vyhrazena