JHtech s.r.o.

Zábradlí ze stavebnice

Schody, balkon nebo terasa jsou místa, kde je zábradlí nutností. Na co nám vlastně zábradlí slouží? Není nad to, mít se o co opřít. Zábradlí bezesporu funguje jako bezpečnostní prvek. Pokud máte úzké a prudké schody, zábradlí jistě oceníte. Pokud bydlíte v bytovém domě nebo v paneláku, váš balkon velmi často od sousedů odděluje pouze zábradlí. Zábradlí může být vyrobeno z mnoha materiálů, od klasického dřeva po moderní nerezová zábradlí.

Zábradlí pro univerzální použití

Jaké zvolit zábradlí, tak aby bylo bezpečné a neměli jste závrať? Každé zábradlí by mělo mít sloupek, výplň mezi sloupky a madlo. Zábradlí je taková stavebnice, u které si můžete navrhnout jednotlivé části přesně dle vašich představ. Dle své fantazie můžete kombinovat různé materiály i barvy. Nejvíce využívaným materiálem je kartáčovaná ocel v kombinaci se dřevem. Používaným dřevem je dřevo smrkové a modřínové, které se dá využít jak do interiéru, tak do exteriéru.

Kontaktní formulář

JHtech s.r.o.

  • Želénská 1291/10
  • Duchcov 419 01
  • IČ: 05127386
  • DIČ: CZ05127386

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 321 313 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2022 | všechna práva vyhrazena