Yevhen Remeta

Obklady jako ze škatulky

Rozhodli jste se pro rekonstrukci? Hledáte kvalitního zedníka či obkladače? Ušetřete čas, nervy a energii. Svěřte se do rukou kvalitním řemeslníkům firmy Yevhen Remeta. Jedná se o firmu s dlouholetou tradicí. Řemeslníci mají své práce dostatek, proto na nic nečekejte a jednejte.

Bez obkladače a zedníka se při rekonstrukci neobejdete. Je potřeba aby tyto práce vykonával odborník, který má dostatek zkušeností a dobré reference. Musí znát technologické postupy a měl by být schopen vám pomoct a najít optimální řešení k realizaci vašich představ.

Aby si pracovníci vytvořili jasnou představu o vašich požadavcích, vše s vámi prokonzultují ještě před zahájením prací. Ke každému klientovi přistupují individuálně. Na základě konzultace vypracují cenovou nabídku.

Kontaktní formulář

MACTE ANIMO Slovakia, s.r.o.

  • Rabasova 1388/1
  • Slaný 274 01
  • IČ: 29004713
  • DIČ: CZ8305051953

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 383 047 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2023 | všechna práva vyhrazena