Martin Kosmák

Elektrika bez jiskření

Znáte případy z panelových domů, kde jsou ještě hliníkové rozvody? Majitelé domů či bytů často odkládají rekonstrukci elektrorozvodů, při představě nepořádku, hluku a výdajů.

Komu není rady…

Řekněme si narovinu, v některých případech jsou staré neudržované rozvody, časovanou bombou. Lusknutím prstu, může vypuknout požár a dojde tak k velkým škodám, které vám žádná pojišťovna nezaplatí. Přemýšlejte. Spoustu peněz můžete investovat do nových automobilů, nebo je utratit na dovolené. Myslete ale hlavně na bezpečnost, tedy na sebe a svůj majetek, ale i na sousedy. Ve většině případů, rozhodne až vyhořelá zásuvka. Lidé si až poté uvědomí, jak nebezpečné důsledky to může mít.

 

Kontaktní formulář

Martin Kosmák

  • Dolní Heřmanice 69
  • Dolní Heřmanice 59401
  • IČ: 72312271
  • DIČ: cz8305194777

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 422 642 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2023 | všechna práva vyhrazena