ArkAdiA, s.r.o.

Moderní sebeprezentace

Bílé stěny jsou jsou všude kolem nás! Jaký hřích je nevyužít pro marketingové účely!

V dnešní době, která je plná grafických, textových a zvukových podnětů, je stále složitější najít zajímavý způsob, jak na svoji existenci upozornit. Tím spíš, že bez povedené sebeprezentace člověk i firma zapadnou mezi tisíci dalšími, kteří udělali stejnou chybu a nedokázali zvolit tu správnou formu. A často se ani nelze divit, protože se jedná o nesnadnou věc, kterou není možné bez potíží zvládnout vlastními silami. V moderní době je nutné mít specialistu prakticky na všechno, takže proč by to v tomto ohledu mělo být jiné. Vždyť si vzpomeňte jak to dopadlo, když jste se rozhodli, že si sami obložíte kachličkami koupelnu nebo když jste se podobně rozhodli, že si přeinstalujete operační program v notebooku. Možná jste to i dokázali, no výsledek zřejmě nebyl takový, jaký jste očekávali.

Dnes se vše odehrává ve vteřinách. Proto udělat na někoho dobrý dojem, to je disciplína hodna světových rekordmanů ve sprintu, protože právě jen tak málo času většinou má každý na to, aby zaujal toho, koho zaujmout chce. Za zády už totiž čeká dlouhá řada uchazečů se stejným záměrem. A tak, aby těch několik vteřin bylo využito co nejlepším způsobem a především potom, aby byl naplněn účel, kterého má být v tom krátkém časovém úseku dosaženo, je nezbytné mít podporu profesionálů.

„Jsme kreativní agentura, která pracuje už 27 let pro prémiové značky. Myslíme neotřele. Realizujeme precizně. Pracujeme s vášní. Měnime obyčejné prostory v jedinečné,“

Kontaktní formulář

ArkAdiA, s.r.o.

  • Lidická 2006/26
  • Brno - Černá Pole 60200
  • IČ: 60722771

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 402 176 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2023 | všechna práva vyhrazena