SIMPLY ALFA s.r.o.

Malí, ale šikovní

Ačkoliv je každá stavba stejně důležitá, naštěstí ne každá vyžaduje podobný objem prací jako výstavba nové přehrady nebo jaderné elektrárny. A tak, při výstavbě domů a bytů, nebo při jejich opravách, případně rekonstrukcích nepotřebujete dlouhé zástupy stavebních dělníků, ať už s odborností nebo ne, ze kterých někteří mají jen nepatrný přínos pro celou stavbu.

Nepotřebujete dlouhé kolony nákladních vozidel přivážejících něco a odvážejících něco jiného. Nepotřebujete složitou a nákladnou mechanizaci, u které jen samotné doručení na staveniště je nákladem, který často dosahuje výšky investice ve váš dům. Zkrátka, naštěstí si v našem obyčejném životě vystačíte s daleko jednodušším řešením, které však ani náhodou není méně kvalitní.

A koho tedy v případě stavby nebo rekonstrukce potřebujete? Potřebujete firmu jako je Simply Alfa s.r.o., tedy malou rodinnou firmu, která vám dokáže postavit nový dům, opravit ho, zateplit, ať už polystyrenem nebo izolační vatou, provést zemní práce kolem celého objektu nebo položit například zámkovou dlažbu na příjezdové nebo pochozí komunikace. A nejen to, zhotoví rozvody vody, odpadů, položí podlahu, případně i vymalují.

Zkrátka od relativně malé firmy, která má maximálně jen deset pracovníků dostanete komplexní a odbornou péči, jakou byste čekali od firmy mnohem mnohem větší.

Kontaktní formulář

SIMPLY ALFA s.r.o.

  • Jaurisova 515/4
  • Praha 4 14000
  • IČ: 10760849

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 335 848 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2022 | všechna práva vyhrazena