PN-zahrady a lesy s.r.o.

Chlouba zahrady

Řešíte oplocení vašeho domu a nevíte si rady, jaký plot zvolit? Vsaďte na přírodu. Rostliny ochrání vaši zahradu před hlukem z okolního prostředí a před nežádoucími pohledy sousedů. Dopřejí vám maximální soukromí a vaše zahrádka bude působit útulně.

Ideální čas je na podzim.

Nejlepší čas pro založení živého plotu je období podzimu. Pečlivě zvažte, jaké rostliny si zvolíte. Rozhodnout se můžete mezi listnatým plotem či jehličnatým. Jehličnaté ploty rostou pomaleji. Stačí je zastřihnout jednou do roka. Listnaté ploty rostou rychleji, je potřeba stříhat dvakrát až třikrát v roce. Výsadbu byste měli zvážit nejen dle designu celé zahrady, ale také dle stanovištních podmínek. Vlhkost a propustnost půdy zde hraje velkou roli, ale také umístění plotu. Rozhodně nevysazujte rostliny přímo na hranici se sousedním pozemkem. Mohli byste si tak pokazit vztahy se sousedy. Nechejte vždy dostatek místa kolem plotu na údržbu. Aby působil živý plot upraveně, je potřeba, aby byl zdravý a dobře rostlý. Na střihu také velmi záleží.

Každý plot by se měl udržovat, stejně tak i ten živý. Aby se z vašeho živého plotu nestal kýč, je třeba jej zastřihovat. Živý plot by měl celkově zapadnout do kompozice vaší zahrady. Údržba živého plotu ale nespočívá pouze v pravidelném stříhání do požadovaného tvaru. Někteří lidé zapomínají na výživu a na ochranu před sněhem.

„Pomáháme klientům mít krásnou a opečovávanou zahradu.“

Kontaktní formulář

PN - ZAHRADY A LESY, S.R.O.

  • Osvobození 1692
  • Pelhřimov 39301
  • IČ: 08954003
  • DIČ: CZ08954003

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 348 538 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2022 | všechna práva vyhrazena