TVAR, výrobní družstvo Klatovy

Ve škole jako doma

Vzpomínáte na nekonečné, zdlouhavé sezení na nepohodlných židlích ve školní lavicí, kdy jste počítali každou minutu do zvonění? Dopřejme svým dětem ten největší komfort i ve škole a udělejme maximum pro jejich zdraví.

Ve školní lavici děti tráví spoustu času. Zdlouhavé sezení představuje velkou zátěž pro dětský organismus. Neobvyklá poloha páteře může zapříčinit komplikace během růstu, bolesti zad a páteře. Jako prevence možných potíží pohybového aparátu, je bezesporu pořízení kvalitních židlí a lavic.  Pohodlný nábytek poskytne dětem pohodlné sezení a možnosti pro lepší koncentraci a plnění úkolů. Školní nábytek by měl být pohodlný, bezpečný, kvalitní, měl by být vyroben z ekologických materiálu a být vzhledově atraktivní. Kvalitní nábytek se netýká pouze dětí, ale také učitelů. Který učitel by se nepřál mít velký moderní stůl s dostatkem úložného prostoru, doplněný o pohodlnou kancelářskou židli? Nebo kvalitně vybavenou sborovnu se spoustou přihrádek?

Škola není jen lavice

V předškolním věku a ve škole si děti tvoří návyky, které budou používat po celý život. Proto je nesmírně důležité, je zafixovat. Děti by měli mít možnost na systematické uspořádání svých věcí. Navyknou si tak na pořádek na svém pracovišti. Na trhu existuje spousta nábytku, který lze využít do třídy nebo do dětského pokoje. Skříňky s úložným prostorem pro každého žáka by rozhodně neměly chybět v žádné třídě. Nezapomínejte také na doplňky. Například držáky na pití, na psací potřeby, učebnice a notebooky.

Kontaktní formulář

TVAR, výrobní družstvo Klatovy

  • Dr. Sedláka 713
  • Klatovy 33901
  • IČ: 00028983
  • DIČ: CZ00028983

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 335 802 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2022 | všechna práva vyhrazena