Amest s.r.o.

Změříme to s vámi

Všichni jistě známe české přísloví „dvakrát měř, jednou řež“. Jeho význam lze použít na mnoho životních situací a rozhodně se vyplatí mít jej na paměti. Pokud pracujete v průmyslu, kde si nemůžete dovolit chyby a kde je přesnost vaším druhým jménem, pak pro vás platí dvojnásobně.

Změřeno na mikrometr přesně

Nejen v automobilovém, ale i ve strojním či železničním průmyslu a samozřejmě i na dalších místech je přesnost doslova nutnost. I odchylka v řádu mikrometrů může napáchat pěknou paseku. Proces výroby vyžaduje preciznost, kterou by lidské okolo dokázalo zachytit asi jen stěží.

Potřebujete-li se spolehnout na kvalitu výroby třeba i těch nejmenších dílů, je tu pro vás česká společnost Amest s.r.o., která se specializuje na vývoj, výrobu a instalaci měřící a kontrolní techniky.
 

Kontaktní formulář

Amest s.r.o.

  • Belnická 736
  • Jesenice 25242
  • IČ: 26493438
  • DIČ: CZ26493438

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 321 313 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2022 | všechna práva vyhrazena