Industrial Automation Services s.r.o.

Průmyslová revoluce nekončí

Když se v osmnáctém století rozšířil vynález Jamese Watta, bylo to považováno za revoluci otevírající téměř neomezené možnosti. Průmysl nebývale rostl a přemisťování materiálu, výrobků a později i osob na jakékoliv vzdálenosti dávalo lidem pocit rostoucího blahobytu. Když potom parnímu stroji za zhruba sto roků začal docházet dech, byl nahrazen efektivnějšími zdroji síly, tedy benzínem a elektřinou. Díky těmto zdrojům a vynálezům, které dokázaly jejich potenciál využít, jsme se v průběhu dalšího století dostali na dříve nemyslitelné mety, včetně vycestování mimo naši planetu. Zkrátka průmyslová revoluce nabrala na obrátkách a my jsme téměř přestali stačit některá odvětví sledovat.

Jedním z takových průmyslových odvětví byla automatizace a robotizace. Ve chvíli, kdy byly k dispozici stabilní a efektivní zdroje energie, začali průmyslníci přemýšlet nad propojením těchto zdrojů s výrobními prostředky. A tak to, co začalo tkalcovskými stavy, někde ve staré Anglii, které poháněl parní stroj prostřednictvím rozvodnic a řemenů, dospělo do tehdy těžko představitelných robotů a automatů, které dnes zcela nahradily práci člověka. A nejen že nahradily jeho práci, ale dokáží tuto práci vykonávat s přesností a efektivitou, které by se sebešikovnějšímu člověku nikdy nepodařilo dosáhnout. Vždyť přesnost, se kterou se dnes setkáváme se odehrává ve zlomcích milimetrů, tedy v rozměrech, pro které v době páry neexistovaly ani měřící přístroje.

Kontaktní formulář

Industrial Automation Services s.r.o.

  • Bílkova 855/19
  • Praha 1 11000
  • IČ: 29156491
  • DIČ: CZ29156491

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 321 313 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2022 | všechna práva vyhrazena