Dovez Kytku s.r.o.

Kytice nejen na poslední chvíli

V dnešní době internetu a expandujícího nakupování na e-shopech se i floristické služby staly vyhledávaným oborem v nakupování přes internet. Souvisí s tím i rostoucí poptávka po rychlých, pohodlných a zároveň finančně efektivních službách. Pro dnešního zákazníka je objednání květin s doručením na místo velkou úsporou času a květiny objedná v klidu, z pohodlí domova nebo kanceláře.

Zapomněli jste na narozeniny nebo výročí?

Určitě znáte tu situaci, kdy jste zjistili, že vaše manželka, přítelkyně, tchýně nebo kolegyně slaví narozeniny a nemáte pro ni dárek? Ideální volbou jsou květiny, které potěší nejednu ženu. Jak to ale zařídit? Doporučujeme obrátit se na profesionály, kteří Vám s tímto úskalím velmi rádi a obratem pomohou. Doručení květin pomocí kurýra Vám umožní poslat květiny svým blízkým, přátelům nebo kolegům kamkoliv a bez jakýchkoliv starostí.

Společnost Dovez kytku s.r.o. nabízí nejpohodlnější a nejrychlejší cestu pro objednání kytice s doručením až do ruky. Kytici doručí v rámci celé České republiky a Slovenska. Vybírat můžete z pestré škály barev a druhů květin, od tradičních růží, gerber, frézií, lilií až po prémiové růže a další netradiční květiny. Pro zákazníky nabízíme i květinové boxy, které jsou oblíbenou variantou moderní vazby květin. Jsme připraveni i na významné životní události (svatby, promoce, výročí, pohřby a další). Zákazníci mají možnost využít i pomoci prostřednictvím telefonu, kde Vám rádi poradí s nabídkou sortimentu a souvisejících služeb.

„Vaši květinu doručíme i do té nejmenší vesničky a to i ve stejný den kdy uděláte objednávku.“

Kontaktní formulář

Dovez Kytku s.r.o.

  • Sokolovská 356
  • Uherské Hradiště 68601
  • IČ: 05406111
  • DIČ: CZ05406111

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 511 642 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2024 | všechna práva vyhrazena