Stáří:
Hledám majitele šikovné hlavy, která dokáže dobře komunikovat a umí dokonale využít dostupné prostředky pro získávání zakázek. Jedná se o shánění a domlouvání textových prací, od webového copywritingu, až po redakční články a texty pro web či e-shop.
Po několika letech, kdy jsem si zajišťoval zakázky od od začátku až po realizaci jsem zjistil, že na to již nemám tolik času. Věnuji se pouze psaní a toliko mi čas na domlouvání zakázek nestačí.
Koho hledám:
- Externího dodavatele a "dohazovače" zakázek na smlouvu či dohodu
- Klidně i studenty nebo osoby na mateřské, kteří dovedou používat internet i osobní kontakty k zisku zakázky.
- Musí umět dobře komunikovat elektronicky, písemně i slovem.
- Musí dobře reprezentovat kvalitu, jíž poskytuji.
Co nabízím:
- Podloženou kvalitu mých prací, o něž se lze opřít při sjednání zakázek.
- Variabilní pracovní dobu - avšak, čím více kvalitních zakázek, tím více peněz :)
- Práci z domova
- Velmi, skutečně VELMI slušnou cenovou nabídku.
Hledám více pracovníků, se kterými hodlám spolupracovat, až 10 lidí. /ošlete mi nějaké krátké info o sobě, včetně předpokládných počtů měsičních zakázek. Odměna min. 30 % ze zakázky.